“BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.”

  • agroexpoizmir
  • agroexpoizmir
  • orionfuarcilik

Sponsorluk Dosyası

Fuar Alanına Reklam Verin !

Ana Sponsor

Fuarın Lideri Olun

En Ayrıcalıklı İmkanlardan Yararlanın.

Giriş Kartı Sponsoru

Biletlerin Üzerinde Logonuz Yer Alsın Herkese Ulaşsın.

Yaka Kartı Sponsoru

Markanızı Tüm Ziyaretçiler Boynunda Taşısın.

Ürün Sponsorlukları

Ziyaretçilere Dağıtılan Broşür, Bez Çantalar Üzerine Reklam Verin.

Fuar Alanı

Reklamları

 Panolarda ve Dijital Ekranlarda Markanız yer alsın.

Agroexpo’nun 15. Yılında Neden Sponsor Olmalısınız?

 

Dört günde 75 ülkeden 950 katılımcı firma ve 360 bin ziyaretçiyi ağırlayacak olan bu önemli organizasyon, yalnızca Ege Bölgesi için değil Türkiye ekonomisine önemli derecede katkı sağlayan bir fuar. Fuarda 700 milyon doları geçkin bir iş hacmi yaratılarak ülkemiz ve dünya tarımına büyük katkı sağlayacak olan Agroexpo’da sponsorlarımıza ayrıcalıklar tanınacak. 

 

Bu özel 15. Yılımızda Agroexpo’da sponsor olarak yer almanız; marka farkındalığınızı arttırarak ürün ve hizmetlerinizi yakından tanıtma fırsatı yakalayacak, ziyaretçilerin tercihlerini etkilemek ve markanızın sadakatini güçlendirme imkanınız olacak.

 

Agroexpo, Türk tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm iş kollarından gelen karar vericiler ile buluşma imkanı sunuyor. Bu sayede katılımcılar ziyaretçiler ile buluşacak, yeni ürünler keşfederek yeni iş ilişkileri kurma şansı yakalayacaklar. Söz konusu katılımcılar dünyanın her yerinden tarım sektörüne büyük ilgi duyan profesyonellerden oluşmakta. Siz de bu fırsatı firmanızın ürünlerini, uzmanlığını ve hizmetlerini tanıtmak için kullanabilirsiniz.

 

Fuarı yeni gelişmeler, ürünler veya hizmetleri piyasaya sürmek için bir platform olarak kullanarak, yalnızca Türkiye’de değil, 75 ülkede ürünlerinize ve markanıza dikkatleri toplayacaksınız. Ulusal ve uluslararası sektör temsilcilerinin ve dünya medyasının katılımıyla gerçekleşecek olan fuarımıza, sponsor olarak yapacağınız reklamlar ile markanızın ve ürünlerinizin göz önünde olması ve diğer markaların önüne geçmesi ile dünya tarımında adınızdan söz ettirebilirsiniz.

 

Orion Fuarcılık olarak bu görkemli organizasyon ile sizlere sponsorluk ayrıcalığını sunmaktan onur duyuyoruz.