“BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.”

  • agroexpoizmir
  • agroexpoizmir
  • orionfuarcilik

Agroexpo

TARIM FUARCILIĞINDA TÜRKİYE’NİN EN DENEYİMLİ ADRESİ; ORİON FUARCILIK!
1986 yılında kurulan “Orion Fuarcılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş.”, uzmanlık alanı olan tarım fuarı organizasyonlarındaki yolculuğuna İzmir ve Denizli fuarlarıyla devam etmektedir. 1993 yılında Türkiye’nin ilk tarım fuarını Söke - Aydın’da düzenleyen şirketimiz, ülkemizin birçok bölgesinde fuarlar düzenlemiş olup sektörün kuşkusuz en tecrübeli organizasyon firmasıdır.

Türkiye’nin En Büyük, Avrupa’nın Dört Büyük Tarım Fuarından Biri Agroexpo, Fuar İzmir’de…
Agroexpo, 7 - 10 Şubat 2019 tarihlerinde dört gün boyunca ulusal ve uluslararası etkinlikleri ile boy göstererek, 12 holde, 70 ülkeden 854 katılımcı firmayı 337.240 ziyaretçiyle buluşturdu.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ TARIM BAKANLARI ZİRVESİ
Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarından biri olan 14. AGROEXPO vesilesi ile, Türkiye tarımının kalbinin attığı ve Ege’nin incisi olan İzmir’de, uluslararası ve yerli konuklara ev sahipliği yapmanın onur ve mutluluğunu yaşadığını dile getiren Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, fuarın açılış töreninden hemen sonra 15 ülke bakanı ile birlikte Orion Fuarcılık’ın ev sahipliğini yaptığı “Dünya’da Tarımın Geleceği” konulu Uluslararası Tarım Bakanları Zirvesi’ni gerçekleştirdi.
Fuarda 2000’den fazla iş insanı arasında gerçekleşen ikili iş görüşmeleri sayesinde 600 milyon dolarlık bir ticaret hacmi yaratan Agroexpo, sektörün lider fuarı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bunun yanı sıra Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen ikili görüşmelerde yüzlerce iş insanı bir araya geldi.

DÜNYA TARIMI 15. KEZ AGROEXPO’DA BULUŞACAK
AGROEXPO, 06 - 09 Şubat 2020 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile 15. kez buluşturmaya hazırlanıyor.
2020 yılında yine Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan Fuar İzmir’de 110 bin metrekarelik kapalı alan içerisinde 14 holün tamamında düzenlenecek olan Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı; 15. yılında yurtdışından önemli üreticiler, tarım ve hayvancılık firmaları, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini ve çiftçilerimizi Ege’nin incisi İzmir’de ağırlayacak.