Agroexpo

TARIM FUARCILIĞINDA TÜRKİYE’NİN EN DENEYİMLİ ADRESİ; ORİON FUARCILIK A.Ş.
1986 yılında kurulan “Orion Fuarcılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş.”, uzmanlık alanı olan tarım fuarı organizasyonlarındaki yolculuğuna İzmir ve Denizli fuarlarıyla devam etmektedir. 1993 yılında Türkiye’nin ilk tarım fuarını Söke - Aydın’da düzenleyen şirketimiz, ülkemizin birçok bölgesinde fuarlar düzenlemiş olup sektörün kuşkusuz en tecrübeli organizasyon firmasıdır.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK, AVRUPA’NIN DÖRDÜNCÜ BÜYÜK TARIM FUARINDAN BİRİ AGROEXPO, FUAR İZMİR’DE
Agroexpo, 06 - 09 Şubat 2020 tarihlerinde 12 holde, 73 ülkeden 948 katılımcı firmayı, 358.711 ziyaretçisine ev sahipliği yaparak, dört gün boyunca ulusal ve uluslararası etkinlikler ile fuar’ da boy gösterdi.

73 ÜLKEDEN 728 MİLYON DOLARLIK İŞ HACMİ

Orion Fuarcılık A.Ş.’nin organizasyonuyla en köklü ve en önemli buluşma noktası olan ve tarım sektörü temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan Agroexpo,  2020 yılında 2000’nin üzerinde iş insanı arasında gerçekleşen ikili görüşmeler sayesinde 728 milyon dolarlık bir iş hacmi yaratarak sektörün lider fuarı olmayı sürdürüyor.

15. Agroexpo, fuarın onur konukları Özbekistan ve Sırbistan ülkelerine ev sahipliği yaparak üst düzey yöneticilerini ağırladı.

DÜNYA TARIMI YİNE 16. KEZ AGROEXPO’DA BULUŞACAK

AGROEXPO, 23-27 Haziran 2021 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile 16. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

2021 yılında yine Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan Fuar İzmir’de 110 bin metrekarelik kapalı alan içerisinde 12 holün tamamında düzenlenecek olan Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı; 16. yılında yurtdışından önemli üreticiler, tarım ve hayvancılık firmaları, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini ve çiftçilerimizi Ege’nin incisi İzmir’de ağırlayacak.