top of page

Sayın 17. AGROEXPO Fuar Katılımcısı,

 

Fuarda gerçekleşecek olan İkili görüşmeler 4 gruptan oluşmaktadır. Yabancı alım heyeti listelerini yukarıda bulabilirsiniz.  İkili görüşmeler B HOLÜ – 3100 NOLU alanda gerçekleştirilecektir.

 

 

*2 Şubat Çarşamba günü saat 13:00-17:00 saatleri arası gerçekleştirilecek olan alım heyeti firmaları ile görüşmek için buradan rezervasyon yaptırabilirsiniz. http://rezervasyon.egeliihracatcilar.com/asp/RandevularIlkGiris.asp?FuarId=20220125145851

 

*3 Şubat Perşembe günü saat 10:00-12:00 saatleri arası gerçekleştirilecek olan alım heyeti firmaları listesini yukarıda bulabilirsiniz. Rezervasyon alınmamaktadır. İkili görüşme alanına gelerek kendileriyle masa numaralarına göre görüşme sağlayabilirsiniz.

Bu listede bulunan firmaların masa numaraları daha sonra tarafınıza gönderilecektir.

 

*3 Şubat Perşembe günü saat 10:00-12:00 saatleri arası gerçekleştirilecek olan alım heyeti firmaları listesini yukarıda bulabilirsiniz. Rezervasyon alınmamaktadır. Firmaların masa numaraları yanlarında bulunmaktadır. İkili görüşme alanına gelerek kendileriyle masa numaralarına göre görüşme sağlayabilirsiniz.

 

*4 Şubat Cuma günü saat: 11:00-13:00 saatleri arası gerçekleştirilecek olan alım heyeti firmaları listesini yukarıda bulabilirsiniz. Rezervasyon alınmamaktadır. İkili görüşme alanına gelerek kendileriyle masa numaralarına göre görüşme sağlayabilirsiniz.

Bu listede bulunan firmaların masa numaraları daha sonra tarafınıza gönderilecektir.

 

 

*** İKİLİ GÖRÜŞME ALANINA YALNIZCA FUAR KATILIMCILARI GİREBİLECEKTİR. İKİLİ GÖRÜŞME ALANINA KATILIMCILAR KARTVİZİT VE FUAR KATILIMCI YAKA KARTLARI İLE İÇERİ GİRİŞ YAPABİLECEKLERDİR.

bottom of page